Bukłak do biegania 2 l

Ref :
8312326
Mocne strony
Zastąpi Twój stary bukłak na wodę. Wypróbuj nowy system zapięcia!
OPINIE KLIENTÓW
3.4 / 5 9 opinie
29,99 zł*

Zalety

Pojemność
2 litry
Łatwość konserwacji
bardzo duże zapięcie
Wodoszczelność
system zamykania ustnika

CHARAKTERYSTYKA

Kompozycja
Folia : 70.0% Etylen-octan winylu (EVA), 30.0% Polietylen (PE) Rurka : 100.0% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Uchwyt : 100.0% Poliwęglan (PC) Drążek rozporowy : 60.0% Etylen-octan winylu (EVA), 40.0% Polietylen (PE) Ustnik : 100.0% Styren etylen butadien styren (SEBS) System on-off : 100.0% Polietylen (PE) Łącznik zaworu : 100.0% Polietylen (PE) Dętka : 60.0% Etylen-octan winylu (EVA), 40.0% Polietylen (PE)
Testy
Opróżnić bukłak z powietrza. W czasie biegu plecak i bukłak poddawane są wstrząsom. Jeśli do bukłaka dostało się powietrze, dźwięk wstrząsanej wody będzie Ci towarzyszyć przez cały trening. Aby tego uniknąć, podczas napełniania bukłaka wodą, opróżnij go z powietrza, przekręcając go rurką do góry i wdychając powietrze. Teraz znów możesz cieszyć się ciszą!
Przeznaczenie :
dla biegaczy, którzy chcą wygodnie nawadniać się podczas treningu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Opróżnij bukłak z wody, umyj go przy użyciu płynu do mycia naczyń, opłucz obficie. Wysusz wszystkie elementy, odkręcając ustnik. Nie myć w zmywarce.
Porady bagażu
W bukłaku nie należy zostawiać wody na dłużej niż 24 godziny. Przed użyciem obficie przepłukać czystą wodą. Przed odłożeniem upewnić się, że bukłak jest suchy.
Ograniczenia dotyczące stosowania
-20°C< t°C wody<+40°C. nie używać mleka, alkoholu, kuch mikrofal

Dodatkowe informacje

wymiary bukłaka:
38 cm x 18 cm
długość rurki:
100 cm - możesz ją przyciąć do długości, która jest dla Ciebie odpowiednia.

OPINIE KLIENTÓW

3.4 / 5 9 opinie
5 użytkowników poleca ten produkt
 • Mężczyzna
  30-39 lat
  03 Luty 2017
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Bukłak jest ok

  Bukłak spisywał się bardzo dobrze. Ustnik podaje wodę kiedy trzeba. Niestety i mój uległ uszkodzeniu a był używany wraz z plecakiem Kalenji. Na jednej z dolnych fałd powstałych porzy napełnionym bukłaku w okolicy łączenia z rurką powstała dziurka. Mimo wszytsko polecam za tą cenę. Oddam na gwarancji.

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  06 Grudzień 2016
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Przecieka
  wygoda jakość wykonania mocowania rurki z bukłakiem

  Czytam odpowiedzi pracowników na zgłaszane problemy i widzę, że są identyczne, jak spod stempla, to tytułem wstępu. Mój bukłak był kupiony razem z plecakiem i jak opisałem w słabych jego stronach, przecieka na łączeniu bukłaka z mocowaniem rurki. Nie mnie oceniać czy to z powodu kiepskiego mocowania czy może jest to błąd w projektowaniu samego bukłaka. Być może gdyby rurka była odpinana przy samym jej mocowaniu problem przeciekania by znikł, manipulacja całą rurką powoduje wyginanie się całego bukłaka w miejscu mocowania rurki i z czasem pewnie się tam coś przeciera/odkleja.Teraz po niecałym roku używania mam problem, bo plecak wraz z bukłakiem otrzymałem na gwiazdkowy prezent bez paragonu i nie mam szans na reklamację.

 • Kobieta
  30-39 lat
  03 Październik 2016
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Porządny bukłak
  łatwo się czyści

  Bukłak spisuje się świetnie, w pełni szczelny, podczas używania nie przecieka, nic się nie wylewa, łatwy w utrzymaniu czystości, używam pół roku i nic się nie dzieje.

Mogą Cię również zainteresować

59,99 zł*
4.40 / 5 12 opinie
  29,99 zł*
  3.00 / 5 1 opinie
   GORA STRONY