Bukłak na wodę do biegania 1 l

Ref :
8325542
Mocne strony
Zastąpi Twój stary bukłak na wodę. Wypróbuj nowy system zapięcia!
OPINIE KLIENTÓW
3 / 5 1 opinie
29,99 zł*

Zalety

Pojemność
1 L
Łatwość konserwacji
bardzo duże zapięcie
Wodoszczelność
system zamykania ustnika

CHARAKTERYSTYKA

Pojemność
1 L
Kolor
przezroczysty
Kompozycja
Rurka : 100.0% Poliuretan Folia : 70.0% Etylen-octan winylu (EVA), 30.0% Polietylen (PE) Uchwyt : 100.0% Poliwęglan (PC) Drążek rozporowy : 60.0% Etylen-octan winylu (EVA), 40.0% Polietylen (PE) Ustnik : 100.0% Styren etylen butadien styren (SEBS) System on-off : 100.0% Polietylen (PE) Łącznik zaworu : 100.0% Polipropylen (PP) Dętka : 60.0% Etylen-octan winylu (EVA), 40.0% Polietylen (PE)
Testy
Opróżnij kieszeń na wodę z powietrza. W czasie biegu plecak i bukłak narażone są na wstrząsy. Jeśli do bukłaka dostało się powietrze, dźwięk wstrząsanej wody będzie Ci towarzyszyć przez cały trening. Aby tego uniknąć, podczas napełniania bukłaka wodą, opróżnij go z powietrza, przekręcając go rurką do góry i wdychając powietrze. Teraz znów możesz cieszyć się ciszą!
Przeznaczenie :
dla biegaczy, którzy chcą wygodnie nawadniać się podczas treningu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Opróżnij bukłak z wody, umyj go przy użyciu płynu do mycia naczyń, opłucz obficie. Wysusz wszystkie elementy, odkręcając ustnik. Nie myć w zmywarce.
Porady bagażu
W bukłaku nie należy zostawiać wody na dłużej niż 24 godziny. Przed użyciem obficie przepłukać czystą wodą. Przed odłożeniem upewnić się, że bukłak jest suchy.
Ograniczenia dotyczące stosowania
-20°C< t°C wody<+40°C. nie używać mleka, alkoholu, kuch mikrofal

Dodatkowe informacje

wymiary bukłaka:
30 cm x 16 cm
długość rurki:
100 cm - możesz ją przyciąć do długości, która jest dla Ciebie odpowiednia.

OPINIE KLIENTÓW

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  18 Wrzesień 2015
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  beznadziejny ustnik
  łatwy w obsłudze ustnik beznadziejny

  Mam model wczesniejszy 2 litrowy który był zakrecany jest moim zdaniem o wiele leszy od tego obecnego .ale obecnie 2 litry dlamnie to zawiele dlatego kupiłem 1 litowy ,ustnik to totalna porażka .Planuje podmienić go ze starego bukłaka.Ustnik zeby sie napic trzeba aż normalnie policzki zassac by co kolwiek poleciało z niego na dodatek konstrukca jest tak beznadzejna że koncówka jest jak zbiornik w którym gromadzi to co piłes i zassałes wczesniej wystaczy dotknąc i sie zniego leje jak chcesz przepchnąc koncówke przez szlówkę w plecaku by ją przymocowac.Jesli masz napój energetyczny to potem kleją ci sie ręcę .Nic podobnego w starej konstrukcji bukłaka i koncówce weżyka do niego.Najlepiej dokupił bym taką koncówkę do niego w starej wersji , ale chyba juz sie nie produkuję.Sama keseń na wode rowizanie proste ale szczelne więć gdyby nie ta koncówka to było by ok

Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY