L'équipe Kalenji

Zespół Kalenji

Zespół Kalenji tworzy 70 pasjonatów uprawiających bieganie.
Equipe kalenji

Marka Kalenji powstała w marcu 2004 roku w siedzibie naszej firmy, w położonym w pobliżu Lille w północnej Francji miasteczku uniwersyteckim Villeneuve d'Ascq.
 
Naszą ambicją jest zapewnienie wam maksimum przyjemności podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportu (bieganie, jogging, biegi lekkoatletyczne lub przełajowe itd.), zarówno jeśli chodzi o projektowanie naszych produktów, jak i usług oraz porad, które z łatwością odnajdziecie w sklepie lub na naszej stronie internetowej.
 
Aby pomóc wam „znaleźć swój rytm i cieszyć się bieganiem”, nasi specjaliści codziennie pracują nad opracowywaniem i testowaniem kompletnych gam produktów technicznych, zapewniających bezpieczeństwo i komfort oraz odpowiadających wszystkim waszym potrzebom w zakresie uprawiania sportów biegowych z pełną swobodą.
 
Nasi specjaliści w dziedzinie prac badawczo-rozwojowych, projektowania (centrum techniczne), innowacji, designu, dystrybucji, zaopatrzenia oraz komunikacji współpracują ze sobą w celu zaoferowania produktów przeznaczonych do biegania o innowacyjnych cechach i najwyższych parametrach wydajnościowych po najlepszych cenach na rynku!
 
Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki naszej pracy zapewniamy wam przyjemność podczas biegania!
 
Zespół Kalenji
 
"Find your rhythm, enjoy your run"*
 
*Znajdź swój rytm i ciesz się bieganiem
GORA STRONY